O nás

Štekel, s.r.o.

Sme rodinná firma zaoberajúca sa hlavne elektroinštalačnou činnostnou s 15 ročnou praxou v našom odbore.
Zákazku vieme zrealizovať od úplného začiatku od projektovania diela, cez realizáciu až po konečné revízie. Spokojnosť našich zákazníkov je nám na prvom mieste a o to sa aj vždy snažíme za čo sa nám veľa ludi vie zaručiť. Tešíme sa na spoluprácu s vami pri najbližšej príležitosti.

Kvalitne odvedená práca a spokojnosť našich klientov je u nás na prvom mieste. Aj vďaka tomu máme desiatky spokojných klientov.

Čo robíme

Naše služby

Počas dlhoročnej praxe v elektro obore sme získali cenné know-how vo viacerých odvetviach. Dnes vám ponúkame kvalitné a rokmi overené služby v oblastiach elektroinštalácie, výroby rozvádzačov, odborných prehliadok, skúšok a príprave zariadení či projektovej činnosti.

Elektroinštalácia

Elektroinštalácia

Vykonávame elektroinštalácie v priemyselných prevádzkach, v rodinných domoch, inštalácie technologických zariadení a pod.

 

Výroba rozvádzačov

Výroba rozvádzačov

Elektromerové, staveniskové, domové, priemyselné, technologické rozvadzače, rozvadzače merania a regulácie…

 

Príprava zariadení

Príprava zariadení

Príprava technologických zariadení k certifikácií, odstránenie nedostatkov a zosúladenie s aktuálnymi normami

 

Predaj elektroinštalačného materiálu

Predaj elektroinštalačného materiálu

V našej predajni ponúkame elektroinštalačný materiál ako napr. : rozvádzače, ističe, káble, svietidlá, prvky automatizačnej techniky a ostatný elektroinštalačný materiál.

 

Prehliadky a skúšky

Prehliadky a skúšky

Odborné prehliadky a skúšky stavieb, revízie elektroinštalácií budov, revízie bleskozvodov, revízie strojných zariadení, revízie elektrických spotrebičov v užívaní, revízie ručného náradia

 

Projektová činnosť

Projektová činnosť

Príprava elektroinštalačných a svetlotechnických projektov